Les Cîmes Blanches
4 | hotel | Frankrijk | La Rosière
Ligging
Gloednieuwe residentie CGH Résidence “Les Cimes Blan ches” is gelegen op de skipiste en 1.5 km van het oude centrum van La Rosière. Elke dag is er tot 22u00 een gratis pendel naar het centrum. La Rosière is een gemoedelijk Frans bergdorpje. De residentie ligt aan de skipiste en is opgetrokken in de traditionele Savoyardstijl. De appartementen hebben een panoramisch uitzicht aan de zonzijde van de bergflank.
Verder beschikt deze residentie over een prachtig zwembad met sauna, bubbelbad, stoombad... Brood bestel je bij de receptie de avond voordien. Opgemaakte bedden bij aankomst en eind schoonmaak inbegrepen. Parkeerplaats in overdekte parking € 15/dag. Centrale ruimte waar elke dag de open haard brandt en waar je de kranten gratis kunt lezen.
Appartementen
De appartementen zijn verspreid over een aantal châlets die als een minidorpje liggen rond het centrale gebouw waar de receptie, zwembad, wellness... zijn. De inrichting van de appartementen is ronduit schitterend.
Open keuken met 4 vitro-keramische kookplaten, dampkap, combi oven, koffi ezet, waterkoker, mixer, toaster en vaatwas. Telefoon, tv, internetaansluiting en balkon. U kan zelfs aan de receptie fondue- en raclettetoestellen lenen.
Kamertypes
TYPE A: 40m2 - max. 4personen (2 plaatsen)
Woon-slaapkamer met 2-persoonsdivanbed. Extra slaapkamer met twee 1-persoonsbedden. Badkamer met bad, handdoekdroger, haardroger en soms apart toilet.
TYPE B: 50m2 - max 6 personen (3 plaatsen)
idem type A + 1 slaapkamer met stapelbed.
TYPE C: 81m2 - max 8 personen (4 plaatsen-mezzanine)
Woon-slaapkamer met 2-persoonsdivanbed.Drie slaapkamers: 1 met 2-persoonsbed en 2 met twee 1-persoonsbedden. De slaapkamers liggen op de benedenverdieping of op de mezzanine. Badkamer met bad, handdoekdroger, haardroger en toilet. Extra badkamer met douche. Apart toilet.
TYPE D : 104m2 - max 10 personen (5 plaatsen-mezzanine)
Idem type C + extra slaapkamer met 2-persoonsbed en in totaal 3 badkamers waarvan 2 met bad en 1 met douche. Type E : max. 12 personen (6 plaatsen) Woon-slaapkamer met 2-persoonsdivanbed. Vijf slaapkamers waarvan 2 met een groot bed en 3 met twee aparte bedden. Vier badkamers (2 met douche en 2 met bad) en nog 2 aparte WC's.